Energia i gazownictwo

dla naszych Partnerów

photo

06 lutego 2019 Wykonanie transformatora 6000VA

Transformatory to maszyny elektryczne, które umożliwiają zmianę napięcia przemiennego z wyższego na niższe lub odwrotnie.

Transformatory to maszyny elektryczne, które umożliwiają zmianę napięcia przemiennego z wyższego na niższe lub odwrotnie. Są to urządzenia niezbędne do korzystania z prądu elektrycznego, nic więc dziwnego, że coraz więcej inwestorów woli sięgać po transformatory wykonane na zamówienie, dokładnie dopasowane do indywidualnych potrzeb ich działalności.

Firma PREM EDMA-RKI Sp. z o.o. ostatnio wykonała niezwykle atrakcyjny transformator toroidalny dla jednego z pionierów przemysłowych. Zakres jego mocy wynosi aż do 6000VA w szerokiej gamie napięć wyjściowych i zastosowań. Ta nietuzinkowa maszyna została wyposażona m.in. w ekranowanie elektrostatyczne i magnetyczne, zabezpieczenie termiczne oraz mocowanie metalowe wraz z podkładkami. Nasz najnowszy transformator charakteryzuje się również niepowtarzalnym układem miękkiego startu oraz wnętrzem wypełnionym masą epoksydową, dzięki czemu działa bez zarzutu, a prace produkcyjne w zakładzie inwestora zostały znacząco usprawnione.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług. Jesteśmy w stanie wykonać transformatory dowolnego rodzaju. Zajmujemy się m.in. wspomnianymi urządzeniami toroidalnym (sieciowymi), halogenowymi, AUDIO i SUPREME oraz głośnikowymi. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych urządzeń elektrycznych.


Powiększ mapę