PREM EDMA-RKI

Rozbudowane projekty inżynieryjne

photo

06 lutego 2019 Sylwetki klientów: udana współpraca z deweloperem WIŚNIEWSCY

Poznaj jednego z naszych stałych klientów: deweloper WIŚNIEWSCY realizujący inwestycjemieszkaniowe pod Warszawą.
Poznaj jednego z naszych stałych klientów: deweloper WIŚNIEWSCY realizujący inwestycje mieszkaniowe pod Warszawą.

Rozpoczynamy nowy cykl artykułów: sylwetki klientów. Zależy nam na tym, aby podkreślić wszystkie przykłady udanej współpracy z innymi firmami. Liczymy na to, że pozwoli to kolejnym firmom i osobom prywatnym poznać nas i sposób w jaki pracujemy.

Współpraca z deweloperem – wykopy pod nowe osiedla

W pierwszej kolejności chcielibyśmy przedstawić firmę deweloperską WIŚNIEWSCY realizującą inwestycje mieszkaniowe pod Warszawą. Obecnie firma oferuje nowe mieszkania w Ząbkach oraz w Wołominie, w przeszłości budowała także budynki mieszkalne w Legionowie.

Współpracę z firmą WIŚNIEWSCY podjęliśmy wiele lat temu, przy jednej z jej pierwszych inwestycji w Wołominie. Na zlecenie firmy wykonaliśmy wykopy pod inwestycję mieszkaniową, którą dziś cieszą się dziesiątki mieszkańców atrakcyjnego osiedla. Współpraca przebiegła bez żadnych komplikacji – ze strony dewelopera WIŚNIEWSCY zawsze spotykaliśmy się z pełnym profesjonalizmem i uprzejmością. Wspólne działania podobały nam się nie tylko ze względu na fachowe podejście – pilnowanie terminów, dobry przepływ informacji, jasne oczekiwania – ale także że względu na życzliwą atmosferę. Już wtedy wiedzieliśmy, że to nie ostatni wspólnie wykonywany projekt, ponieważ ze strony naszego klienta także otrzymaliśmy bardzo pozytywny feedback.

Od tamtego czasu zrealizowaliśmy dla firmy już kilka zleceń, a nasza współpraca układa się wciąż bez najmniejszego zarzutu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że otrzymujemy tak poważne zadania do wykonania - w końcu między innymi dzięki naszej pracy teraz dziesiątki rodzin mogą cieszyć się wspaniałymi mieszkaniami. Dzięki współpracy takiej jak ta czujemy, że nasze działania są nie tylko opłacalne pod względem finansowym, ale także pomagają pełnić pewną misję, a to nadaje naszej pracy zupełnie nowy wymiar.

Deweloper WIŚNIEWSCY – poznaj bliżej firmę

Deweloper WIŚNIEWSCY to firma, której zakres działalności obejmuje kwestie takie jak: budowa mieszkań, przygotowanie ich do zamieszkania, sprzedaż na rynku mieszkaniowym. Nowe bloki mieszkalne, które oferuje firma, spełniają najwyższe standardy i bez wątpienia wpasowują się w aktualne trendy mieszkaniowe. Najnowsze inwestycje dostępne są w Ząbkach oraz w Wołominie. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością naszego partnera biznesowego, z którym współpracę planujemy kontynuować również podczas kolejnych projektów.
Powiększ mapę